Współpraca i interakcja online na przykładzie  projektu eTwinning “S.P.A.C.E” część I

Współpraca i interakcja online na przykładzie projektu eTwinning “S.P.A.C.E” część I

Zapraszamy na bezpłatne webinarium DOBRE PRAKTYKI ETWINNING – Współpraca i interakcja online na przykładzie projektu eTwinning “S.P.A.C.E”, część I

Podczas webinarium podzielimy się nauczycielskim doświadczeniem zdobytym w trakcie realizacji międzynarodowego projektu„S.P.A.C.E” cz. I. Istny KOSMOS pod każdym względem. Zaprezentowane zostaną zrealizowane działania online oraz praktyczne narzędzia TIK wykorzystane podczas projektu. Każdy uczestnik będzie mógł zadać pytanie. Wspólnie poszukamy nowych rozwiązań do realizacji działań w projektach eTwinning i edukacji online.

Spotkanie poprowadzi Edyta Borowicz-Czuchryta – nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie oraz wykładowczyni w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie na anglojęzycznym kierunku Turystyka i Hotelarstwo oraz Zarządzaniem biznesem. Od kilku lat ambasadorka programu eTwinning. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli w kraju i za granicą. Umiejętność dydaktyczną trenowała na kursie Teaching English to Young Learners na University of Maryland, w ramach stypendium  Ambasady Amerykańskiej. W 2017 roku została Nauczycielem Języka Angielskiego BAS 2016 w konkursie organizowanym przez British Alumni Society i OUP. Konsekwencją tego konkursu był owocny czas spędzony w Mayfield School w Wielkiej Brytanii na wymianie doświadczeń. W lipcu 2018 r. dołączyła do grona ekspertów Microsoft Innovative Educator Experts.

TERMIN: 02.07.2020 godz. 10:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę DOBRE PRAKTYKI ETWINNING – Współpraca i interakcja online na przykładzie projektu eTwinning “S.P.A.C.E”, część I otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu webinarium, (02.07.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: