Współpraca i interakcja online na przykładzie projektu “Global Citizen”

Współpraca i interakcja online na przykładzie projektu “Global Citizen”

Zapraszamy na bezpłatne webinarium DOBRE PRAKTYKI ETWINNING – Współpraca i interakcja online na przykładzie projektu “Global Citizen”.

Webinarium oparte będzie na dzieleniu się doświadczeniem zdobytym w czasie współpracy międzynarodowej przy realizacji projektu „Global Citizens”. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną zrealizowane już działania oraz praktyczny warsztat wykorzystanych narzędzi. Każdy uczestnik będzie mógł zadać pytanie i wspólnie z innymi poszukiwać nowych rozwiązań do wykorzystania w realizacji projektów eTwinning oraz obecnej edukacji online.

Bo w tym całym szaleństwie chodzi też o to, aby starać się być kimś inspirującym dla uczniów. Wówczas możemy od nich więcej wymagać.

Spotkanie poprowadzi Edyta Borowicz-Czuchryta – nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie oraz wykładowczyni w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie na anglojęzycznym kierunku Turystyka i Hotelarstwo oraz Zarządzaniem biznesem. Od kilku lat ambasadorka programu eTwinning. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli w kraju i za granicą. Umiejętność dydaktyczną trenowała na kursie Teaching English to Young Learners na University of Maryland, w ramach stypendium  Ambasady Amerykańskiej. W 2017 roku została Nauczycielem Języka Angielskiego BAS 2016 w konkursie organizowanym przez British Alumni Society i OUP. Konsekwencją tego konkursu był owocny czas spędzony w Mayfield School w Wielkiej Brytanii na wymianie doświadczeń. W lipcu 2018 r. dołączyła do grona ekspertów Microsoft Innovative Educator Experts.

TERMIN: 18.05.2020 godz. 15:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę DOBRE PRAKTYKI ETWINNING – Współpraca i interakcja online na przykładzie projektu “Global Citizen” otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (18.05.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: