Współpraca kluczem do jakości – materiały

Współpraca kluczem do jakości – materiały

Projekty eTwinning opierają się na międzyszkolnej współpracy. Najlepsze z nich nie ograniczają się jedynie do prostej wymiany materiałów i informacji – uczniowie współpracują nad zagadnieniem, rozwiązują problemy, zbierają i analizują informacje, a efektem tych działań jest wspólny, konkretny materiał. W projekcie wysokiej jakości jego uczestnicy są partnerami w równym stopniu odpowiedzialnymi za realizację wspólnego planu, a wszystkie zadania są ukierunkowane na współpracę.

Warsztaty rozwoju zawodowego Współpraca kluczem do jakości miały za zadanie przybliżyć uczestnikom ideę współpracy, efektywnego planowania działań, właściwej organizacji materiałów i ewaluacji niezbędnej do utrzymania wysokiej jakości przyszłych projektów.

We współpracy z doświadczonymi eTwinnerkami przygotowaliśmy niezwykły event, który dostarczył informacji i praktycznych wskazówek jak poprowadzić własny projekt, aby był efektywny, rozwijający dla wszystkich uczestniczących stron, oparty na współpracy i udokumentowany w czytelny sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez ekspertki – będą stanowiły doskonały punkt wyjścia do rozwoju Waszych projektowych aktywności. Te cztery kluczowe zagadnienia (planowanie, współpraca, ewaluacja i organizacja materiałów) są także podstawą ewaluacji projektu pod kątem przyznania Krajowej Odznaki Jakości:

Wykłady:

Warsztaty:

1. Planowanie projektu – Celina Świebocka

2. Współpraca w projekcie Monika Mojsiejonek

3. Ewaluacja w projekcie Katarzyna Sopolińska

4. Organizacja materiałów na TwinSpace oraz dokumentacja – Małgorzata Garkowska 

 

Zachęcamy także do obejrzenia nagrań:

23.08.2021 – wykłady oraz planowanie projektu


24.08.2021 – współpraca, ewaluacja oraz organizacja materiałów