Współpraca kluczem do jakości

Współpraca kluczem do jakości

Zapraszamy na konferencję eTwinning, która odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia 2021r. Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online i jest bezpłatne oraz certyfikowane. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału (poniżej) oraz ze szczegółowym programem konferencji, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program wydarzenia  

 

Na stronie znajdziecie także listę ekspertów prowadzących wykłady i prezentacje.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na plalformie eTwinning LIVE, nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Zapraszamy nauczycieli wszystkich specjalności. W pierwszej kolejności na wydarzenie będą przyjmowani nauczyciele z doświadczeniem w realizacji projektów.

3. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia (dwa spotkania).

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich wykładach oraz dwóch wybranych prezentacjach, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 20 sierpnia  2021 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

 

Formularz zgłoszeniowy