Wydarzenia online odbywają się na platformie eTwinning LIVE przy wykorzystaniu narzędzia wideokonferencji zlokalizowanego w zakładce Wydarzenia.Poświęcone są poszczególnym tematom z zakresu programu eTwinning, narzędziom TIK, ciekawym pomysłom doświadczonych eTwinnerów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i zainspirować innych do działania.

Udział w każdym z nich jest bezpłatny, wystarczy posiadać konto na eTwinning LIVE i dołączyć do wybranego spotkania online.

Aby dołączyć do wydarzenia należy:

  • zalogować się na eTwinning Live i przejść do sekcji Wydarzenia;
  • przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzący event (wystarczy wpisać tytuł), kliknąć w jego nazwę, a następnie w Dołącz do tego wydarzenia;
  • na 15 minut przed rozpoczęciem wideokonferencji pojawi się dostęp do pokoju spotkań.

Nagrania dotychczasowych webinariów można znaleźć na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

Aktualnie prowadzimy nabór na

 

Lista wydarzeń

 

Minione wydarzenia

 

Zostań naszym ekspertem!

Jesteśmy otwarci na propozycje tematów jakie mogą być poruszane podczas wydarzeń. Mogą to być szkolenia dotyczące konkretnego narzędzia, lub przykład dobrej praktyki.

Chętnie zaprosimy na wydarzenie nauczycieli, którzy chcieliby zaprezentować swoje osiągnięcia w eTwinning czy też po prostu podzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi. Propozycje można zgłaszać do nas na adres e-mail: pczaplinski@frse.org.pl

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: