Zakodowane cztery pory roku. Jesień

Zakodowane cztery pory roku. Jesień

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Zakodowane cztery pory roku. Jesień.

Koordynatorki grupy PrzedszkoleTwinning, dedykowanej nauczycielom wychowania przedszkolnego, zapraszają na webinar.

Piękne kolorowe liście, kasztany… to idealny materiał na stworzenie jesiennych kompozycji. Powstaną z nich barwne, zróżnicowane prace. Na zajęciach, przeprowadzonych według zaproponowanych podczas webinarium aktywności, dzieci wykorzystają materiał naturalny, aplikacje lub jesienne materiały do druku, do stworzenia niezwykłych kompozycji. Zanim to zrobią przekonają się jak ważna jest precyzja wydawania komunikatów w kodowaniu.

Spotkanie poprowadzi Anna Urbasik Ambasadorka i trenerka programu eTwinning w województwie śląskim

Nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego w Publicznym Przedszkolu nr 17 w Jastrzębiu-Zdroju. Koordynatorka i autorka projektów w ramach programów: eTwinning, Erasmus+, Śląska Sieć Szkół Promujących Zdrowie. Uczestniczka szkoleń międzynarodowych: Creativity  in Teaching and Learning using ICT: Digital ClassromCreative Little ScientistsScience Project workshop in the Future Classrom Lab.  Laureatka konkursów ogólnopolskich Nasz projekt eTwinning 2012 (I miejsce) oraz 2016 r. (wyróżnienie specjalne).  Propagatora przykładów dobrej praktyki programów międzynarodowych podczas konferencji Program eTwinning w województwie śląskim i międzynarodowego seminarium kontaktowego eTwinning dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Poszukuje nowatorskich form i metod w oparciu o najważniejsze osiągnięcia nauki, wprowadza innowacje pedagogiczne ICT w przedszkolu – dlaczego nie?

Poszukuje nowych tematów, form zajęć wychodząc naprzeciw zainteresowaniom dzieci, bardzo często angażuje się w organizację imprez i uroczystości przedszkolnych. Dąży do uzyskania dodatkowych kwalifikacji, inspiruje innych do podnoszenia wiedzy pedagogicznej.

TERMIN: 25.10.2021 godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę Zakodowane cztery pory roku. Jesień otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (25.10.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: