Zakupy w centrum handlowym

Zakupy w centrum handlowym

Zapraszamy na bezpłatne webinarium ETWINNING W KLASACH I-III – Zakupy w centrum handlowym.

W trakcie serii webinariów ETWINNING W KLASACH I-III zaprezentujemy ciekawe pomysły na realizację projektów międzynarodowych z młodszymi uczniami szkoły podstawowej.
Podczas drugiego spotkania przedstawię projekty Zakupy w centrum handlowym oraz Symbole narodowe. Szczególną uwagę poświęcę aktywnościom rozwijającym przedsiębiorczość młodszych uczniów. Nie zabraknie też pomysłów na świętowanie wraz z klasą kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Spotkanie poprowadzi Edyta Karwowska Ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim

Nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Koordynatorka licznych projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. Entuzjastka nowych technologii oraz małych kreatywnych działań, które potrafią dać klasie i szkole dużą zmianę i ogrom radości. Współautorka bloga: https://programrazem.blogspot.com

TERMIN: 20.10.2021 godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę ETWINNING W KLASACH I-III – Zakupy w centrum handlowym otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (20.10.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: