Zimowy czas

Zimowy czas

Zapraszamy na seminarium online, które odbędzie się w dniach 6, 8, 10 grudnia 2021r. (trzy wieczorne spotkania).

Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli edukacji przedszkolnej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt: Zimowy czas

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

Certyfikat wydawany jest wyłącznie osobom, które będą obecne na wszystkich spotkaniach szkoleniowych, wykonają zadania kursowe oraz dołączą do projektu.

 

UWAGA!

Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach edukacji przedszkolnej. Jeśli nauczacie na innych etapach kształcenia wybierzcie inne seminarium – oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.

 

Seminarium i projekt poprowadzi Dagmara Szczecińska

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i od niedawna języka angielskiego w Przedszkolu nr 2 w Nowej Soli. Wciąż zafascynowana fenomenem postrzegania świata przez dziecko. Jest entuzjastką edukacji multisensorocznej czyli łączenia tradycji z nowoczesnością. Łączenia tego co dziecku bliskie czyli natury z kulturą i zbalansowanym podejściem do wyzwań świata cyfrowego. Stąd bliskie jej są założenia programu eTwinning, który angażując w projektowe działania edukacyjne, wspiera racjonalne podejście do TIK i ułatwia zrozumienie współczesnego świata.

Prywatnie, fanka muzyki poważnej i papierowej wersji tygodników. Uwielbia wczesne poranki, jazdę na rowerze i zapach ołówków.

Związana z programem eTwinning od 2010 roku. Laureatka konkursu Nasz projekt eTwinning. Ambasadorka programu eTwinning i trener warsztatów komputerowych w woj. lubuskim. Beneficjentka programu Erasmus +.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele edukacji przedszkolnej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 1 grudnia 2021 o godzinie 23:59.

Formularz zgłoszeniowy